Head paigaldajad, tere tulemast saamaks tuge ja innustust!

PROTECT – kasvav edulugu

PROTECT on kõige paremini müüv turvaudu süsteem ja selle tööstusharu turuliider maailmas

Pühendunud jaemüüjate ja häiresüsteemide paigaldajate abiga müüme me oma uuenduslikke tooteid rohkem kui 50-s riigis.

Vaata ka meie firma videot Videogaleriis ja tutvu lähemalt PROTECT-iga

Koostöös Teiega loome jätkusuutlikke ja viljakaid ärisuhteid

Meie ärimudel on turvaudu turu usaldusväärseim. Meie strateegia õigust näitavad pikaajalised suhted paigaldajatega üle maailma.

Me toeteame Teid müügi ja tehnilise väljaõppe, e-õppe, telefoninõustamise osas ekspertide ja usaldusväärseste maaletoojate kaudu.

Tuhanded lõppkasutajate soovitused

Meie tooted kaitsevad tuhandete eraisikute ja ettevõtjate vara iga päev. Isegi mitmete maailma suurimate firmade puhul.

Tutvu meie näidetega sellel kodulehel ja vaata soovitusi

Testitud paljude laboratooriumide – ja varaste – poolt üle maailma

PROTECTi udukahureid ja PROTECTi uduvedelikku on testinud ja heaks kiitnud sõltumatud laboratooriumid üle maailma. Ka avalik sektor toetab seda tüüpi turvasüsteeme.

Oma heakskiidu on andnud ettevõtted ja koduomanikud kogu maailmas, kaasa arvatud sellised alarmsüsteemide paigaldajad nagu G4S, Stanley Security, Falck, ADT, Chubb, Securitas ja Nokas.

Teeme koostööd ametivõimudega.

Me teeme koostööd ka politsei, kindlustusfirmade ja tuletõrjega ning omame ulatusliku vastutuskindlustust.

Teie edu on meie edu

Me soovime, et koostööpartnerid oleksid edukad ja selle kindlustamisesks aitame Teid koolituse, tehnilise toe, müügi ja turundusega

Tehnilise toe telefon

Meie tehniline tugi on avatud meie koostööpartneritele ja lõppkasutajale. Me aitame paigalduse, süsteemi valikuga, probleemide tuvastamise ja teiste tehniliste küsimustega.

Müük ja turundus

Me aitame Teid spetsifikatsioonidega, müügikohtumistel, esitlustel ja klientidega läbirääkimiste pidamisel. Me varustame Teid esitlusteks reklaammaterjalidega.

Saa tuttakvas – PROTECT

Me oleme kogu aeg kättesaadavad nii online kui offline. Te kohtute meiega konverentsidel, seminaridel ja teistel üritustel. Te saate võimaluse tutvuda toodetega, saada vihejeid ja nõkse meie müügitöötajatelt, inseneridelt ja tehnikutelt. Ärge kahelge küsimast erikohtumist, kui numbrid seda võimaldavad.

Kaitse oma kliente – lihtsalt ja kiiresti

PROTECT on koos häiresüsteemide paigaldajatega üle maailma on arendanud välja laia valiku tööriistu ja juhendeid, et saaksite pakkuda täiuslikku turvaudu lahendust.

Kohandatud lahendused

Kaks ruumi pole kunagi identsed. Me pakume laia valikut udusüsteeme, mis on kohandatud vastavalt Teie kliendi vajadusele. Udusüsteemi tarnides peame teadma kolme asja: mis tüüpi seade, kui mitu ja kuhu need paigaldatakse – pakkumaks Teie kliendile parimat lahendust ja seega ka optimaalset turvalisust.

Peidetud või nähtav

PROTECTi udukahurit saab klientidele pakuda, paigaldatuna peidetuna kas lae või seina taha, kui asjaolud on sobivad. Meil on kinnitused igaks vajaduseks ja erineva konfiguratsiooniga düüsid ja lisaseadmed suuremaks paindlikkuseks.

Paigalduse abivahendid

Pakume paigaldajale abivahendeid, mis aitavad kokkuhoida paigalduse ajakulu ja vähendavad valesti puurimise riski.

Tutvu ka vastava esitlusega meie videogaleriis

Kiirjuhend

PROTECTi kiirjuhend aitab Teil alustada udusüsteemi paigaldamist ja kohandamist. Märkus: See ei asenda paigaldusjuhedit (tuleb koos udukahuritega) või kohustuslikku tehnilist koolitust.

Intelligentsed vahendid

Me täiustame pidevalt oma turvaudu süsteeme, et meil oleks võimalik pakkuda Teile parimat turvasüsteemi maailmas. Kogu teabe vaatamiseks külasta lehte Tooted.

IntelliSuite

PROTECTi IntelliSuite on diagnolstika tarkvaratoode, mis annab selge ülevaate udukahuri olekust ja seisukorrast, näiteks:
• Aku vahetu seisukord jne
• Sündmuste/andmete ajaloo täielik ülevaade
See annab Teile mitmeid eeliseid, nagu lihtsam paigaldamine, kergem vea tuvastamine, täpne dokumentatsioon, kiirem reageerimine tehnilistele probleemidele, ja seega ka palju professionaalsema klienditeeninduse.

IntelliBox ja IntelliBox IP

PROTECTi IntelliBoxiga on veelgi kergem paigaldada, hooldada ja opereerida kuni 16 udukahuriga ühes paigaldises. PROTECTi IntelliBox on töötatud välja kindlustamaks süsteemi jälgimist ja hooldust tsentraalselt – kas siis traadiga või traadita ühendus.

MultiCard

PROTECTi MultiCard on mitmeotstarbeline laienduskaart. See võimaldab edastada erinevaid veateateid signalisatsiooni- või mõnda teise süsteemi. See hoiab kokku nii aega kui raha, sest see võimaldab tuvastada täpse vea juba enne hooldusettevõttele helistamist.
• Lihtne, kerge ja usaldusväärne lahendus varguste ja röövimiste vastu.
• Täpne veatedete ja teenindussõnumite tuvastamine
PROTECTi MultiCard sobib kõigi PROTECTi udukahuritega (va Xtratus) ja seda saab paigaldada 10 sekundiga!

IPCard

Kaughaldus üle võrgu. Selle seadmega saab udukahuri teha üle Interneti hallatavaks – ja Te saate laiendada PROTECTi udukahuri funktsionaalsust oluliselt.

Kõige usaldusväärsem toode turul – garantii kuni 5 aastat

PROTECT on Taani firma, mis on rahvusvaheliselt tuntud oma kõrgete standardite poolest. Meie kvaliteetsed i-seeria tooted on CE-märgistusega, mis vastab praegusele ülemaailmsele standardile (IEC 62642-8) ja seda toodetakse järgides ISO 9001:2008 standardit.

Meie udukahur ja -vedelik on testitud ning heakskiidetud sõltumatute laboratooriumide poolt üle maailma ning on laialdaselt soovitatud. Me oleme saanud ka väärtusliku CNPP tunnustuse ja heakskiidu.

IEC 62642-8 (EU norm: EN 50131-8) on tööstusharu standard, mis käsitleb esmajoones häiresüsteemide paigaldajate ja kasutajate turvalisust, paigaldajate väljaõpet, toodete sooritust ja süsteemi märgistust.

Politseiametid ja kindlustusfirmad peavad turvaudu kaitsesüsteemi abiks oma kuritegevuse vastases võitluses. Paljud kindlustusfirmad soovitavad tungivalt kasutada süsteemi teatud tüüpi ettevõtete või korudvate varguste puhul.

Garantii

PROTECT A/S pakub 24-kuulist garantiid toote vigade või puuduste korral.

Märkus: Enamuse meie udukahuri mudelite puhul (välja arvatud Xtratus) võite Te saada 3-aastase lisagarantii, täites online vormi.

Lisaseadmetele, varuosadele ja parandustele anname 12-kuulise garantii.

Erandid

Garantii ei laiene vedelikele, akudele, transpordikuludele või korralisele hooldusele.

Täida ja saada garantiitaotlus siit

Kontakt

Võtke meiega telefoni teel ühendust tööajal või täitke kontaktivorm.

Helista meile
+372 677 0547

Kontaktivorm

* Märgitud väljad on nõutavad