Project Description

PANGAD

Panga seifid ja hoiuslaekad, serveriruumid ja laadimise alad, saab kaitsta turvauduga. Turvaudu piirab nägemist takistades sellega kurjategijatel  varastada või vandaalitseda ning säästes sellega pangale kuuluvat vara

Teenindusaladel ja ruumides kus käsitletakse sularaha kaitseb turvaudu töötajaid ja külastajaid. Turvaudu takistab varguse või röövi korral kurjategijaid edasistes tegevustes ning survestades neid lahkuma ruumidest.

“Kergeks saagiks” on pangakontorites alati olnud arvutid, suuremõõdulised ekraanid, disain mööbel jne. samas kui kallihinnalised esemed asuvad eraldatult ning kaitstud alade. Turvaudu takistab mõlemal juhul. Mida ei näe ei ole võimalik ka varastada.

Rünnakud Sularahaautomaatidele on olnud ka viimase aja trend. Kurjategijad õhkavad neid gaasi abil või kasutades rasketehnikat tirivad neid välja hoonetest. Mõlema tegevuse puhul on kahju suur ning tavapärase tegevuse taastamiseks võivad kulud ulatuda 6 kohaliste summadeni.

Protect turvaudu lahendab antud probleemid. Turvaudu aktiviseerub koheselt. Sekunditega täidetakse ruum ning pimestatakse kurjategija samas juhtides kõrvale nende tähelepanu. Turvaudu annab ka ajavaru politseil või turvatöötajatele kohale jõudmiseks ning edasiste tegevuste planeerimiseks.

Vaata tooteid
Vaata videogaleriid